**DreamTeam RPG Macedonia**
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


**DreamTeam RPG Macedonia**
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 DreamTeam тим

Go down 
АвторПорака
Nick Bash
Admin


Број на мислења : 8
Join date : 2012-03-24
Age : 22

DreamTeam тим Empty
ПишувањеПредмет: DreamTeam тим   DreamTeam тим EmptyСаб Мар 24, 2012 2:56 pm

Доколку сакате да знаете кој работи на сервер:DreamTeam погледнете.

- Скриптер: Nick Bash
- Мапер:Nick Bash
- Одржувач на сервер:Mio Moretti
- Помошник во скрпитајне:Mio Moretti

Тука сте известени за DreamTeam про тим.
Вратете се на почетокот Go down
https://dreamteam1.macedonianforum.net
 
DreamTeam тим
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
**DreamTeam RPG Macedonia** :: Your first category :: DreamTeam-
Отиди до: